» KURALLAR

ÜYELİK KOŞULLARI

1- Bay ve bayan seanslarımız ayrı olduğu için; bayan seanslarına bay, bay seanslarına bayan girmemesi önemle rica olunur.
2- Bayan seanslarına 6 yaşından büyük erkek çocukları, bay seanslarına 6 yaşından büyük kız çocukları girmemesi önemle rica olunur.
3- Kullanılan spor aletlerine verilecek zararlar kullanıcı tarafından karşılanacaktır.
4- KUMSAL TURİZM üyelik sözleşmesinde, kullanım kurallarına ve seans saatlerinde tek taraflı olarak haber vermeksizin değişikliğe gidebilir.
5- Bayan seansına fotoğraf makinesi kamera vb. aletlerin getirilmesi yasaktır.
6- Tesis kullanımında hayatı tehlikeye atacak hareketler, çevreyi ve üyeleri rahatsız edecek hareketlerde bulunanlar, kurallara uymayanlar yatırdıkları paralar geri iade edilmeyip tesisten çıkartılıp karşılıksız olarak üyelikleri iptal edilecektir.
7-Üye, giriş kartları ile giriş yapabilecektir. Lütfen kartınızı yanınızda bulundurunuz.
8-Sözleşmeyi imzalayan kişi kullanım kuralları ile ilgili hanesinde yaşayan kişileri bilgilendirecek ve kural ihlallarine muhatap olarak alınacaktır.
9-İptal koşulları haricinde Üyelerin istekleri ile yapılan üyelikler iptal edilmez. Para iadesi yapılmaz.  İptal şartları oluştuğunda ise  (Şehir değiştirme, yaralanmalı trafik kazası, uzun süren ve doktor raporlu hastalıklar) 1 Yıllık 6 Aylık, 3 aylık üyeliklerde 1 Aylık üyelik fiyatı baz alınarak geriye kalan aylar hesap edilerek iade yapılacaktır.  Yapılan aylık üyeliklerde ise hiçbir şart dahilinde üyelik iptali ve para iadesi söz konusu değildir.
10 - Hizmetlerimizde K.D.V. dahil ücretlendirme uygulanmaktadır.
11 - Taksit satışlarımız mail order şeklinde yapılmaktadır.
12 - Yüzme derslerimiz branş hocaları tarafından ücretli verilmektedir.
13-YÜZME HAVUZU İÇERİSİNDE VE KAYDIRAKLARDAN KAYARKEN KURALLARA UYULMAMASI HALİNDE MEYDANA GELEBİLECEK KAZALARDAN FİRMAMIZ  SORUMLU DEĞİLDİR.


Etiketler: kumsal turizm , aqua park konya , sauna , havuzlar konya , ekonomik havuz ücretleri ,
Tüm Hakları Saklıdır.
© 2012